Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

O NAS

 

NORDHORN jest marką, która powstała z połączenia pasji do sportów z wielopokoleniowym doświadczeniem w produkcji skarpet. Energii młodości, pchającej nas do uprawiania coraz bardziej ekstremalnych dyscyplin sportowych, skrzydeł dodała wiedza. Nieustanne poszerzanie swoich umiejętności, korzystanie z najświeższych zdobyczy nauki oraz nowoczesny park maszyn dziewiarskich i wykańczalniczych, pozwoliły nam produkować skarpety doceniane przez najbardziej wymagających miłośników sportów.

W pracach nad każdym nowym produktem bierze udział zarówno sztab profesjonalistów odpowiedzialnych za stronę techniczną, jak również najlepsi w swoich dziedzinach sportowcy. To dlatego nasze skarpety przeznaczone dla konkretnych aktywności są tak dopracowane pod względem bezpieczeństwa, ochrony, wygody i dbałości wykonania. Tworzymy produkty o cechach, których poszukują zawodowi sportowcy. Tworzymy skarpety, które staną się wyznacznikiem wygody, gdy tylko założysz je na stopy.

 


Technologia

 

Jakość naszych produktów nie wynika wyłącznie z pasji i wiedzy. Aby móc sprostać wymaganiom stawianym przed nami przez klientów, niezbędne jest odpowiednie zaplecze technologiczne. Właśnie z tego powodu, tak szczególną rolę w naszej firmie pełni park maszyn. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych jakie są obecnie dostępne na światowym rynku tekstylnym. Jesteśmy w ścisłej czołówce pod względem zarówno innowacyjności produkcji, jak i możliwościach przerobowych. Obecność Nordhorn’a na niemal wszystkich rynkach europejskich, azjatyckich i amerykańskich stawia przed nami bardzo wysokie wymagania – które na każdym etapie produkcji staramy się skrupulatnie wypełnić.

Współpracujemy z największymi na świecie producentami włókien wysoko zaawansowanych (HiTechFibre) i z powodzeniem wprowadzamy do naszych wyrobów ich innowacje. Wśród najczęściej stosowanych surowców możemy wymienić: COOLMAX®, THERMOLITE®, PRIMALOFT®, CORDURA®, COOLMAX®, freshFX, SilverFibre, Merino Wool, Bamboo czy Lycra®.

Wiedza, najwyższej jakości włókna techniczne oraz nowoczesny park maszyn - to właśnie nasz sposób na Twój komfort.

pixel